Hentbolda gururlandıran milli davet

Hentbolda gururlandıran milli davet
reklam alani

 

 

Hentbolda bu yıl okul sporlarında KKTC şampiyonluğu yanı sıra Türkiye döndüncüsü olan Hala Sultan İlahiyate Koleji ile ayrıca ülkemiz hentbol liglerinde de Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi formasıyla mücadele eden 5 sporcumuz ve bir antrenörümüz Türkiye U15 Milli Takım kampına davet edildi.

Hala Sultan ve UKÜ başarısı

Okul sporlarında Hala Sultan İlahiyat Koleji hentbol liglerinde ise Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi forması giyen sporcular Akın Özel, Atahan Akçam, Ahmet Er, Abdullah Temel ve Sefer Bekler ile her iki takımda da antrenörlük görevini yürüten başarılı eğitmen çalıştırıcı Bahir Arnal, 20-23 Ağustos tarihlerinde Ankara’da Türkiye Hentbol Federasyonu’nun Prof. Dr. Yaşar Sevim Spor Salonu ve Cemal Kütahya Kamp Eğitim Merkezinde gerçekleşecek olan Türkiye U15 Hentbol Milli Takım oluşturma kampına davet aldı.

Sporcularımızdan Sefer Bekler özel nedenlerinden dolayı kampa katılamayacak.

Arnal önce eğitime girecek

Genç eğitmen ve antrenör Bahir Arnal, Türkiye U15 Milli Takım kampı öncesinde 18-20 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan antrenör gelişim eğitim seminerine katılacak.

Arnal: “Gururlanın ve gururla anlatın…”

Genç eğitmen ve antrenör Bahir Arnal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bunun Kıbrıs Türk Hentbol Federasyonu, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Hala Sultan İlahiyat Koleji’nin başarısı olduğunu vurguladı ve şunları ekledi; “Okul sporlarındaki Türkiye 4.’lüğünün ardından,  Türkiye U15 Hentbol Milli Takım oluşturma kampına 1 antrenör ve 5 sporcu olarak davet aldık.” dedi.Hentbolda gururlandıran milli davet

BU HABER SENİN İÇİN  İtalya futbolu dopingle çalkalanıyor - futbol Haberleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ