Hentbolda nihayet başkan adayı çıktı, Ediz Arıkan başkanlığa aday oldu

Hentbolda nihayet başkan adayı çıktı, Ediz Arıkan başkanlığa aday oldu
reklam alani


Okan KARADEMİR

KKTC Hentbol Federasyonu’nda başkan adayı çıkmadığı için daha önce iki kez ertelenen ve yarın son kez yapılacağı açıklanan üçüncü genel kurul öncesinde nihayet başkan adayı bulundu.

Hentbol Federasyonu MHK Başkanı Ediz Arıkan elini taşın altına koyarak başkanlık için aday oldu ve federasyonu Spor Dairesi’ne devredilecek olmaktan kurtardı.

Hentbol Federasyonu’nda beş yıldır başkanlık görevini sürdüren Bahadır Ayhan’ın görevden ayrılmasının ardından federasyona başkan adayı çıkmamıştı.

Bu sebeple genel kurul iki kez ertelenirken gözler yarın saat 18.30’da federasyon lokalinde gerçekleşecek olan üçüncü genel kurula çevrilmişti.
Bu genel kurul öncesinde ise divan başkanlığının, yarın yapılacak genel kurulun son kez olacağını ve başkan adayı çıkmaması durumunda da federasyonun Spor Dairesi’ne devredileceği konuşuluyordu.

Ancak bu genel kuruldan önce yasal süreç içerisinde başkanlık için federasyon MHK Başkanı Ediz Arıkan ikna edildi ve adaylık başvurusunda bulundu.

Federasyon lokalinde yarın saat 18.30’da üçüncü kez yapılacak genel kurulda Ediz Arıkan tek aday seçime girecek ve üyelerden başkanlık için onay isteyecek.

BU HABER SENİN İÇİN  Hentbola sahip çıkan yok!
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ