KKTC Cumhurbaşkanlığı – Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Musa Suiçmez başkanlığındaki Lefkoşa Muhtarlar Birliği yetkililerini kabul etti.

KKTC Cumhurbaşkanlığı – Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Musa Suiçmez başkanlığındaki Lefkoşa Muhtarlar Birliği yetkililerini kabul etti.
reklam alani


Cumhurbaşkanı Tatar kabuldeki konuşmasında, muhtarların düzenin en önemli parçalarından biri olduğuna işaret ederek, halkın isteklerini üst makamlara ileterek halkın mutluluğu ve esenliği için çalıştıklarını belirtti.

Rahmetli Başbakanlardan İrsen Küçük kabinesinde Maliye Bakanlığı görevinde bulunduğu dönemden bugüne kadar, muhtarlara yönelik yapılan birçok olumlu çalışmanın içerisinde bulunduğunu hatırlatan Cumhurbaşkanı Tatar, muhtarların halkın içinden seçimle göreve gelen önemli kişiler olduğuna vurgu yaptı.

Cumhurbaşkanı Tatar, muhtarlıkların örgütsel yapılarıyla KKTC devletine ve demokrasisine önemli hizmetler verdiklerini belirtti.

Kadın muhtarların sayısının da son zamanlarda arttığını görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getiren Cumhurbaşkanı Tatar, halkın sıkıntılarına çare üretmek için Cumhurbaşkanı olarak elinden geleni yapacağını kaydetti.

KKTC Cumhurbaşkanlığı - Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Musa Suiçmez başkanlığındaki Lefkoşa Muhtarlar Birliği yetkililerini kabul etti.

BU HABER SENİN İÇİN  KKTC Cumhurbaşkanlığı - Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Anadolu Rock sanatçısı Haluk Levent’i kabul etti
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ