Koopspor Medya Günü – Basketbol Haberleri

Koopspor Medya Günü –  Basketbol Haberleri
reklam alani


Koopspor 2022-2023 sezonunda forma giyecek tüm kategorilerdeki sporcularını bir araya getirerek medya günü düzenledi. Takım ve bireysel fotoğrafların yanında toplu aile fotoğrafı ile yüze yakın sporcu ve tüm teknik ekip bir araya geldi. Koopspor Basketbol Akademi ve altyapıdaki sporcuların A takımdaki sporcular ile aynı karede yer alması ve büyük bir aile fotoğrafı oluşturmaları kulüp için çok değerliydi.

Etkinlikte sporcular ve veliler ne kadar büyük bir ailenin parçası olduklarının bir kez daha farkına vardıklarını belirttiler.

Etkinlik sonunda görüşlerini belirten Başkan Talat Yalkut; “30yıllık bir geçmişe sahip olan Koopspor olarak geçtiğimiz sezon Prolig, U20 ve U15 de çok başarılı bir sezon geçirerek şampiyon olmuştuk. Bu yıl da Pro lig için güçlü bir kadronun yanında kendi altyapımızdan çıkardığımız gençler ile birlikte U13, U15 U17 ve U20 kategorilerinde iddialı bir şekilde yer alıyoruz. Bu kategorilere ek olarak uzun yıllar sonra kadın basketbolunda da var olmanın sevinci yaşıyoruz. Basketbol olullarımızda ise 6 yaştan itibaren çocuklarımıza spor sevgisi aşılamaya devam ediyoruz. Bu başarılı yapının oluşmasının şüphesiz en büyük kahramanları olan antrenörlerimize tek tek teşekkür ederim. Ayrıca bana güvenerek bu görevi yapma imkanı sunan Koopbank camiasına da çok teşekkür ederim. Biz çok büyük bir aileyiz.” dedi.

Koopspor Medya Günü - Basketbol Haberleri Koopspor Medya Günü - Basketbol Haberleri Koopspor Medya Günü - Basketbol Haberleri

BU HABER SENİN İÇİN  Potada üniversitelerin rekabeti sürüyor - Basketbol Haberleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ