LittleBigPlanet 3 sunucuları kapatıldı! – ShiftDelete.Net

LittleBigPlanet 3 sunucuları kapatıldı! – ShiftDelete.Net
reklam alani

LittleBigPlanet serisi (özellikle LittleBigPlanet 3), kullanıcıların kendi bölümlerini oluşturmasına ve diğer oyuncularla paylaşmasına olanak tanıyan benzersiz bir deneyim sunuyordu. Bu bölümler, Sony’nin şok kararıyla artık erişilemeyecek.LittleBigPlanet 3’ün sunucularının kapanmasıyla, oyuncular artık yeni içerikleri keşfedemeyecekler ve toplulukları bir araya getiremeyecekler. LittleBigPlanet serisi, oyuncuların kendi dünyalarını yaratma özgürlüğü sunduğu için benzersizdi. Ancak şimdi, bu özgürlük sınırlanmış gibi görünüyor.


LittleBigPlanet 3 sunucuları kapatıldı! - ShiftDelete.Net

LittleBigPlanet 3, oynamak için sunucu bağlantısı gerektiren bir oyun değil, hala hikaye modu mevcut. Ancak oyunu oyun yapan şey topluluk haritaları ve bu haritalarda arkadaşlarınızla oynayabilmenizdi.


Sony’nin bu kararıyla ilgili eleştiriler mevcut. Oyuncular, şirketin daha iyi bir çözüm bulması gerektiğini düşünüyorlar. Sunucuların kapanmasını önlemek için alternatif yöntemler veya yedekleme sistemleri olabileceğini düşünüyorlar. Topluluk, yıllarca emek verdikleri ve oluşturdukları içeriğin kaybolmasına tepkili.


LittleBigPlanet 3’ün sunucularının kapanması, oyun endüstrisinde çevrimiçi oyunların dayanıklılığı konusunda daha geniş bir tartışmayı da tetikleyebilir. Oyun şirketleri, oyunlarını uzun süreli olarak desteklemeyi taahhüt ettiğinde, oyuncular bu hizmetin sürekliliğini beklerler.
Popüler mobil FPS oyunu PC için duyuruldu! İşte sistem gereksinimleri


Popüler mobil FPS oyunu PC için duyuruldu! İşte sistem gereksinimleri
Popüler mobil FPS oyunu Arena Breakout: Realistic FPS, PC için duyuruldu. İşte Arena Breakout: Infinite sistem gereksinimleri…

Benzer bir olayı geçtiğimiz haftalarda Ubisoft cephesinde yaşamıştık. 2 Aralık 2014’te çıkan The Crew, sunucularının kapatılmasıyla birlikte tamamen oynanılamaz hale geldi. Üstelik Ubisoft, skandal bir hamleyle oyuna sahip olan oyuncuların kütüphanelerinden bu oyunu kaldırmıştı.


Velhasıl, böyle durumlar oyuncular cephesinde büyük hayal kırıklığı olarak karşımıza çıkıyor. Siz LittleBigPlanet 3 sunucularının kapatılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

BU HABER SENİN İÇİN  ‘Robinson Dans Öğreniyor’ çocukların beğenisini kazandıKaynak : SDN Network


reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ