LTB VE GMB ÜLKER LEFKOŞA MARATONU’NDA ŞAMPİYONLAR İÇİN OMUZ OMUZA

LTB VE GMB ÜLKER LEFKOŞA MARATONU’NDA ŞAMPİYONLAR İÇİN OMUZ OMUZA
reklam alani

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, 22 Ekim’de düzenlenecek Lefkoşa Maratonu dolayısıyla Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay’a ziyarette bulundu.

 

Tüm geliri Şampiyon Melekler Eğitim Kampüsü’ne devredilecek olan maraton, bu yıl sadece Lefkoşa’nın değil, tüm ülkenin maratonu olacak.

 

Gazimağusa Belediyesi olarak gerek Sakarya ve Maraş MAGEM binalarında gerekse Bandabuliya ve Belediye binamızda Lefkoşa Maraton’u için biz de kayıt kabul edeceğiz.

 

Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Yücesoylu Karakaya ve Disiplin Kurulu Üyesi Esra Özberkman’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Başkan Uluçay, Gazimağusa Belediyesi’nin, Lefkoşa Maratonu için iş birliği ve dayanışmaya hazır olduğunu belirtti. Başkan Uluçay, Lefkoşa Maratonu’na aktif destek verileceğini ifade ederek, başta Mehmet Harmancı olmak üzere Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği ve tüm maraton organizasyon ekibine şehrimiz adına teşekkür etti.

 

Ziyarette, LTB Başkanı Harmancı, Gazimağusa Belediye Başkanı Süleyman Uluçay’a Lefkoşa Maratonu’na yönelik armağanlar sundu.

 

BAŞKAN HARMANCI: ŞAMPİYONLAR İÇİN HEP BERABER SÖZ VERDİK

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Lefkoşa Maratonu’nun ilk kez Lefkoşa dışında bir amaç için koşulacağını ifade ederek, 22 Ekim’de sadece Lefkoşa değil tüm ülkenin Şampiyon Melekler için tek yürek olacağını söyledi. LTB Başkanı Harmancı, GMB Başkanı Uluçay’dan Gazimağusa Belediyesi’nin her türlü katkıyı vereceğini duymanın güzel olduğunu, bu yaklaşımın oldukça önemli olduğunu kaydetti. Harmancı, süreç içerisinde belediyeler arasındaki dayanışmaya vurgu yaptı.

BU HABER SENİN İÇİN  BAKAN OĞUZ, TÜRKİYE GÖÇ İDARESİ BAŞKAN YARDIMCISI HÜSEYİN KÖK’Ü KABUL ETTİ
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ