Şampiyonlarımız için 22 Ekim’de Ülker Lefkoşa Maratonu’ndayız

Şampiyonlarımız için 22 Ekim’de Ülker Lefkoşa Maratonu’ndayız
reklam alani

Şampiyonlarımızın adlarını ve Şampiyon Melekler Eğitim Kampüsü’nü yaşatmak için düzenlenen Ülker Lefkoşa Maratonu’nda kayıtlar yoğun şekilde devam ediyor.

 

KKTC Atletizm Federasyonu iş birliğinde düzenlenen maraton için kayıtlar hafta içi her gün 08.30-16.00 saatleri arası ve Cumartesi 09.00-13.00 saatleri arası LTB binası önünde ve www.lefkosamaratonu.com adresinden çevrimiçi yapılabiliyor.

Lefkoşa Türk Belediyesi ekipleri hem başkent Lefkoşa gezici ekiplerle kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulunup kayıtlarına devam ederken, kayıtlar ayrıca şampiyonlarımız için maratona destek veren belediyelerde de devam ediyor.

 

Şampiyonlar için Yerel Yönetimler ve Kurumlar Dayanışması

Gönyeli-Alayköy Belediyesi binasında bugün, 12 Ekim Perşembe Girne Belediyesi ve 13 Ekim Cuma gün ise Gazimağusa Belediyesi binasında Ülker Lefkoşa Maratonu için kayıtlar masaları kuruluyor.

Kayıt Masası 16-20 Ekim tarihleri arasında Gazimağusa ve İskele’de

Gazimağusa Belediyesi iş birliğinde 16-20 Ekim tarihleri arasında 08.00-15.30 saatlerinde Gazimağusa Belediye binası, Bandabuliya Kaleiçi ve Magem Maraş’ta, 08.00-22.00 saatlerinde ise Magem Sakarya’da maratona kayıtlar yapılabilecek. Yine aynı tarihlerde Doğu Akdeniz Üniversitesi iş birliğinde 09.00-16.00 saatleri arasında DAÜ Sosyal ve Kültürel Aktiviteler Müdürlüğü’nde kayıtlar yapılacak.

 

İskele Belediyesi iş birliğinde 12 Ekim-20 Ekim tarihleri arasında 08.00-12.00 saatlerinde İskele Belediye Bİnası Engelsiz Destek Birimi’nden de kayıtlar yapılacak.

 

 

 

 

Şampiyonlarımız için 22 Ekim’de Ülker Lefkoşa Maratonu’ndayız

BU HABER SENİN İÇİN  Rum Basını: Guterres Tatar’ın yanıtını bekliyor
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ