Soygunla ilgili halen aranan 2 kişi var

Soygunla ilgili halen aranan 2 kişi var
reklam alani

Sondakika Kıbrıs Haber

Kıbrıs Özel Haber

Lefkoşa’da meydana gelen Soygun ve ciddi darp meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı Murat Gören suç ortağı olan 15 yaşındaki M.İ ile birlikte mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Polis çavuşu Hüseyin Ergüleç olayla ilgili bulguları aktardı. Şaban huzurda bulunan zanlı Murat Gören  ve M.İ’nin 2 Temmuz 2023  tarihinde saat 21.00 raddelerinde Surlariçinde birlikte olduğu kimliği meçhul şahıslar ile henüz tespit edilemeyen bir sebepten dolayı Güzelyurt’ta sakin K.K’nin vücudunun muhtelif yerlerine elleri ve ayakları ile gelişi güzel vurarak ciddi bir şekilde darp edip, elinde tutmakta olduğu Samsung A20 marka cep telefonunu ve cüzdanı içerisinde muhafaza ettiği 150 Euro ve 7.000 TL nakit parayı sirkat ettikleri gerekçesi ile yapılan şikayet üzerine tutuklandığını söyledi.

Polis zanlının 21 Temmuz 2023 tarihinde Lefkoşa’da tespit edilerek derdest emri gereği tutuklandığını sözlü beyanında konu telefonunun ikamet adresinde olduğunu söylemesi üzerine mahkeme emri ile ikametgahında yapılan aramada konu cep telefonu bulunarak emare olarak zapt edildiğini mahkemeye aktardı.

Polis meselenin ciddi bir mesele olmakla birlikte aranan şahıslar olduğunu bulunması gereken emareler ve alınması gereken ifadeler olduğundan soruşturma maksatlı zanlıların 6 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

BU HABER SENİN İÇİN  “Lefkoşa büyük bir aşktır, şüphesiz güvendiniz ve bu parkın her bir metrekaresini siz yarattınız”
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ