The Last of Us 2, PS Plus Kütüphanesine Geliyor Olabilir!

The Last of Us 2, PS Plus Kütüphanesine Geliyor Olabilir!
reklam alaniThe Last of Us 2, PS Plus Kütüphanesine Geliyor Olabilir!

PlayStation Plus aboneleri, PlayStation 5 arayüzde karşılarına çıkan yeni bir afiş nedeniyle, The Last of Us 2‘nin Premium katmanına ekleneceğini düşünmeye başladı. Twitter kullanıcısı TCMF2‘nin tespit ettiği gibi, PS5’in PlayStation Plus menüsündeki bir afişte artık The Last of Us serisinin ikinci oyununu görüyoruz ancak oyun şu anda abonelik hizmetinde mevcut değil.

Yine aynı afişte Horizon Forbidden West (PS Plus Ekstra katmanında hali hazırda mevcut) ve Hogwarts Legacy (PS Plus Premium hizmetinde deneme sürümü mevcut) da yer alıyor. Naughty Dog oyununun PlayStation’ın abonelik hizmetine katılması pek de sürpriz olmaz. Ne de olsa Ellie ve Joel artık PlayStation’ın yüzü oldu diyebiliriz.

The Last of Us 2 İçin Heyecanlandıran Haberler

The Last of Us 2, PS Plus Kütüphanesine Geliyor Olabilir!

The Last of Us devam oyununu PlayStation Plus aracılığıyla denemeyi düşünüyorsanız, oyunun bir Remastered sürüm ile yeniden düzenleneceği söylentileri ortalarda dolandığı için biraz beklemenizi tavsiye ediyoruz. Geçtiğimiz hafta, Naughty Dog projenin geliştirilme aşamasında olduğunu duyurmamasına rağmen, PlayStation stüdyosundaki bir geliştiricinin LinkedIn profilinde ‘The Last of Us 2 Remastered‘ı listelediği fark edildi.

Ayrıca bu sürümün geliştirilmekte olduğunu ilk kez duymuyoruz. Serinin bestecisi Gustavo Santaolalla da devam oyununun “yeni bir sürümü” üzerinde çalıştığını söyledi. Yine de resmi bir açıklama gelmemiş olduğu için Naughty Dog’un hem Remastered söylentilerini hem de PS Plus teorilerini doğrulamasını beklememiz gerekecek.

Yine de şu sıralar The Last of Us serisinin oyunlarını satın alacaksanız, biraz beklemenizi tavsiye ediyoruz.BU HABER SENİN İÇİN  Riot Games’ten Cumhuriyetin 100. Yılına Özel Dev Turnuvalar
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ