Tuzlaspor’da şampiyonluk coşkusu – futbol Haberleri

Tuzlaspor’da şampiyonluk coşkusu –  futbol Haberleri
reklam alani


 

 

İktisatbank Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2. Ligi 2022-2023 sezonunda şampiyon olan Tuzlaspor başarıyı şampiyonluk gecesinde kutladı. Gazimağusa Glapsides Loof Beach de gerçekleştirilen şampiyonluk gecesine Tuzlaspor Kulübü başkanı Hüseyin Umay ve yönetim kurulu üyeleri, teknik kadro, futbolcular, Gazimağusa bölge kulüp başkan ve yöneticileri, basın mensupları ve davetliler katıldı.

Yoğun geçen futbol sezonun ardından şampiyonluğun kutlanıldığı gece oldukça samimi ortamda gerçekleştirildi. Şampiyonluk gecesinde Baran Akbal şarkıları ile geceye renk kattı.

 

İlkler çok özeldir

Tuzlaspor Kulübü başkanı Hüseyin Umay yaptığı konuşmada, süreç içerisinde çok büyük özveri ve disiplinli çalışmaların ardından ilk kez elde edilen şampiyonluğun çok değerli ve önemli olduğuna vurgu yaparak, ilklerin çok özel olduğunu ve bunu başaran takım oyuncuları, antrenör, başkan, yönetim, taraftarlarımıza, destek olan katkı koyan sponsorlara ve emeği geçen herkesi kutlayarak teşekkür etti.

Umay, sezona şampiyonluk hedefiyle başlanıldığını ve ligin sonunda mutlu sona ulaşılarak tarihinde ilk kez BTM 2. Lig de şampiyon olduklarını belirterek, sözlerini tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Yeni sezonda İktisatbank Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 1. Ligde 2023-2024 sezonunda tarihinde ilk kez mücadele edeceklerini belirten başkan Hüseyin Umay, hedeflerini yine şampiyonluk olduğunu ve Aksa 1.Lige yükselmek için gerekenin yapılacağını söyledi. Oldukça neşeli bir ortamda gerçekleştirilen şampiyonluk gecesinde keyifli bir akşam geçirilirken, yapılan bağışlarla Tuzlaspor’a maddi olarak da destek ve katkılar sağlandı.

Tuzlaspor’da şampiyonluk coşkusu - futbol Haberleri Tuzlaspor’da şampiyonluk coşkusu - futbol Haberleri

BU HABER SENİN İÇİN  Hamitköy’ün geleceği aydınlık - futbol Haberleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ