Yeşil Lefkoşa Yarışması müracaat süresi 5 Eylül’e kadar uzatıldı

Yeşil Lefkoşa Yarışması müracaat süresi  5 Eylül’e kadar uzatıldı
reklam alani

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin dördüncüsünü düzenlemiş olduğu Yeşil Lefkoşa Yarışması’na son müracaat süresi 5 Eylül’e kadar uzatıldı.

En Güzel Bahçe ve En Güzel Balkon olarak 2 ayrı kategoride düzenlenecek yarışmada özenle hazırlanmış bahçe ve balkonlar yarışacak.

Geleneksel hale gelen LTB Yeşil Lefkoşa Yarışması çevreye yönelik yurttaşların ilgisini ve sevgisini artırıp duyarlılık bilincini desteklemek, güzel duyu niteliğini geliştirmek, yurttaşların yaşamış olduğu alanın peyzajına ve çevre düzenlemesine yönelik ilgisini teşvik etmek amacını taşıyor.

 

Yarışmaya başvurular, Lefkoşa Türk Belediyesi Feysbuk sayfası yada 0533 843 0582 numaralı Whatsapp hattından yapılacaktır.

 

Yarışmada oluşturulan jüride LTB Başkanı, Teknik İşler ve Kentsel Tasarım Komisyonu Koordinatörü, Sıhhat ve Çevre Komisyonu Koordinatörü, Belediye Müdür Muavini, Peyzaj Mimarları Odası’ndan bir şahıs, Ziraat Mühendisleri Odası’ndan bir şahıs ve sponsor temsilcisi yer ediniyor.

Ek olarak, Park Bahçeler Şubesi de yarışmanın juri danışmanlığını yapıyor.

 

Müracaat Yöntemi

Yarışmaya katılım koşulları ve ayrıntılara www.lefkosaturkbelediyesi.org web sayfasından ulaşılabilir.

 

Ödüller

En Güzel Bahçe kategorisinde 1.’lik Ödülü Çağ Akar LTD’den Elektrikli Çit Kesme Makinası, 2.’lik ödülü SIBA İthalat İhracat LTD’den Bahçe süs aksesuarı, 3.’lük Ödülü ise LTB Fidanlığı’ndan 1 yıl geçerli 200 tane mevsimlik çiçek ve 10 tane süs bitkisi.

 

En Güzel Balkon kategorisinde 1.’lik ödülü Çağ Akar LTD’den sulama seti ve çiçek budama makası, 2.’lik ödülü SIBA İthalat İhracat LTD’den Balkon süs aksesuarı, 3.’lük ödülü LTB Fidanlığı’ndan 1 yıl geçerli 100 tane mevsimlik çiçek ve 5 tane süs bitkisi.

 

BU HABER SENİN İÇİN  Eşini darp etti! 2 gün tutuklu kalacak
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ