Yeşil Sokak’ta fidanlar, depremde yaşamını kaybeden tüm çocuklar anısına dikildi

Yeşil Sokak’ta fidanlar, depremde yaşamını kaybeden tüm çocuklar anısına dikildi
reklam alaniLefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Informasyon Durağı Eğitim Merkezi iş birliğinde fidan dikimi gerçekleştirmiş oldu. Fidanlar Türkiye’de yaşanmış olan depremde yaşamını kaybeden tüm çocuklar anısına dikildi.


Yeşil Sokak’ta bulunan alanda meydana gelen fidan dikimine, LTB Başkanı Mehmet Harmancı, bölge muhtarı Ayşe Tahir Serhat, Informasyon Durağı Eğitim Merkezi talebe ve öğretmenleri ile yurttaşlar katıldı.


LTB Park Bahçeler Şubesi ekipleri ve ekipmanları yardımı ile toprakla buluşturulan fidanlara dikim sonrası can suyu verildi. Fidanların bakımının en iyi şekilde yapılabilmesi için alana damlama sulama sistemi de kuruldu.


Yeşil Sokak’ta fidanlar, depremde yaşamını kaybeden tüm çocuklar anısına dikildiYeşil Sokak’ta fidanlar, depremde yaşamını kaybeden tüm çocuklar anısına dikildiYeşil Sokak’ta fidanlar, depremde yaşamını kaybeden tüm çocuklar anısına dikildiYeşil Sokak’ta fidanlar, depremde yaşamını kaybeden tüm çocuklar anısına dikildiYeşil Sokak’ta fidanlar, depremde yaşamını kaybeden tüm çocuklar anısına dikildi

BU HABER SENİN İÇİN  Sahte reçete soruşturmasında 3 yeni tutuklama
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ