BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI İLE TELSİM ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI İLE TELSİM ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.
reklam alani


Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı’na bağlı Devlet Opera ve Bale Koordinasyon Merkezi (KKTCDOB) ile Vodafone Mobile Operations Ltd. (Telsim) arasında KKTCDOB etkinlikleri hakkında işbirliği protokolü imzalandı.

Bakanlıkta gerçekleşen imza törenine Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri ATAOĞLU ile Telsim Genel Müdürü Sefer TÜZ ve Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi TANPINAR protokole imza koyarken, Telsim Kurumsal İletişim Müdürü Nil ZORLU ATAİ ile KKTCDOB Genel Sorumlusu ve Genel Sanat Yönetmeni Tuğrul Enver TÖRE hazır bulundular.

Devlet Opera ve Bale Koordinasyon Merkezi’nin yapacağı etkinliklerin duyurulması ve etkinlik tanıtımlarının daha geniş kitlelere ulaştırılması ile ilgili imzalanan protokolde, sanatın önemi bir kez daha vurgulanmış oldu.

Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri ATAOĞLU ve Telsim Genel Müdürü Sefer TÜZ, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kültür ve sanat yaşamına büyük katkı sağlayan KKTCDOB’un etkinliklerinde yapılacak olan iş birliği protokolüne imza koymaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, karşılıklı olarak bu protokolün hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.

 

BU HABER SENİN İÇİN  BAŞBAKAN YARDIMCISI TURİZM KÜLTÜR GENÇLİK VE ÇEVRE BAKANI FİKRİ ATAOĞLU'NUN KADİR GECESİ MESAJI
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ