EŞ ZAMANLI ASAYİŞ VE TRAFİK DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

EŞ ZAMANLI ASAYİŞ VE TRAFİK DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
reklam alani

Polis Basın Subaylığı’ndan meydana getirilen açıklamaya nazaran, Lefkoşa’da meydana gelen denetimler kapsamında; alkollü içki satışı meydana getirilen bölgeler, eğlence mekanları, gece kulüpleri ve halkın yoğun olarak bulunmuş olduğu bölgeler denetim edilmiş olup; ülkede herhangi bir yasal statüsü olmadığı halde, ikamet izinsiz olarak ikamet etmiş olduğu tespit edilen toplam 5 şahıs tutuklanmıştır.

Kumarhanelerde meydana gelen denetimlerde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 32 şahıs tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidilmiştir.

Trafik ekipleri tarafınca meydana gelen denetimler sonucu, toplam 1235 vasıta sürücüsü denetim edilmiş ve 96’sı yasal hız sınırının üstünde süratli vasıta kullanmak, 2’si alkollü içki tesiri altında vasıta kullanmak olmak, 3’ü sürüş ehliyetsiz vasıta kullanmak, 67’si trafikte seyir halindeyken cep telefonu kullanmak olmak suretiyle, toplam 364 vasıta sürücüsü çeşitli trafik suçlarından rapor edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatılırken, 57 vasıta ise trafikten men edilmiştir.

 İskele’de meydana gelen denetimler kapsamında; halkın yoğun olarak bulunmuş olduğu bölgeler ve eğlence mekanları denetim edilmiş sadece, herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir.

 Kumarhanelerde meydana gelen denetimlerde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 9 şahıs tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidilmiştir.

BU HABER SENİN İÇİN  Tatar Erdoğan’ın davetlisi olarak Ankara’ya gidiyor
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ