Sağlıkta ilgili paydaşlarla daima diyalog ve ortaklık içinde olacağız

Sağlıkta ilgili paydaşlarla daima diyalog ve ortaklık içinde olacağız
reklam alani

Sıhhat Bakanı Dr.

Hakan Dinçyürek, Kıbrıs Türk Kamu Memurları Sendikası (KTAMS) Genel Sekreteri Serman Yiğit ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Yiğit, yeni görevi sebebiyle Bakan Dinçyürek’e nezaket ziyaretinde bulunmak ve sendika olarak sağlıkla ilgili beklentilerini aktarmak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti.

Bakan Dinçyürek, sorunların elbirliği ile çözülebileceğini, bu mevzuda bakanlığın üstüne düşeni hayata geçirmeye hazır bulunduğunu, sağlıkta ilgili paydaşlarla daima diyalog ve ortaklık içinde olacağını altını çizdi.

Dinçyürek, göreve geldiği günden itibaren sıhhat alanındaki eksikliklerin giderilmesi için çalışmalarının hızla başladığını belirterek, sıhhat sektöründe hizmet veren sendikalarla beraber hareket ederek ilerleyeceklerini söylemiş oldu.

Meydana getirilen görüşmede kamu sıhhat çalışanları imtihan tüzüğü mevzusunda beklentilerin de sendika tarafınca kendisine aktarıldığını belirten Bakan Dinçyürek, mevzuyla ilgili öteki paydaşların katılımıyla yarın bakanlıkta detaylı bir toplantı yapılacağını kaydetti.

BU HABER SENİN İÇİN  "Son bir kaç gün içerisinde halkımız özellikle aşı olmaya rağbet gösteriyor, duyarlılık gösteren herkese teşekkür ederim"
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ