LTB ile SAT-DER arasında işbirliği protokolü imzalandi

LTB ile SAT-DER arasında işbirliği protokolü imzalandi
reklam alani

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Sivil Afet Timi Derneği (SAT-DER) arasında acil durumlar öncesinde, esnasında ve sonrasında dayanışma, bilgi paylaşımı ve envanter kullanımını kapsayan bir işbirliği protokolü imzalandı. Protokole LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve SAT-DER Başkanı Vet. Dr. Tayfun Çanakçı imza koydu.

Protokol Organizasyonları

Protokol, iki kurumun organizasyonlar yapmasını, ulusal ve uluslararası alanlarda işbirliklerini geliştirmesini, olağanüstü durum, afet ve acil durumlarda iki taraf arasında işbirliği halinde hareket etmesini kapsıyor.

Yapılan işbirliği protokolünde olağanüstü durum, afet ve acil durumlara hazırlıklı olunması adına ortak oluşturulacak bir komisyonun çalışmalara başlaması ve koordineli çalışma yöntemlerinin belirlenmesi yanında olağanüstü bir durum anında yürütülecek ortak çalışma alanının belirlenmesi gibi konular yer alıyor.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, yakın geçmişte birçok acı olayların yaşandığını, bu amaçla da işbirliği ve koordineli çalışmaya her zaman önem verdiklerini belirtti.

LTB ile SAT-DER arasında işbirliği protokolü imzalandi

BU HABER SENİN İÇİN  KKTC Cumhurbaşkanlığı - Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın eşi Sibel Tatar, katı atık yönetiminde yakalanan büyük başarıya dikkat çekti:
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ